חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיניים תותבות

שיניים תותבות

שנארט – שיניים תותבות מכל הסוגים!

שיניים תותבות היו נפוצות בעבר מאד, ואילו כיום הן קצת פחות נפוצות, מאז שהומצאו שתלי השיניים. עדיין, תותות יכולות להיות יעילות מאד עבור אנשים רבים, להשלמה של חוסר חלקי או מלא של שיניים. מרפאת שנארט מייצרת עבורכם שיניים תותבות איכותיות במיוחד, לכל המצבים.

 תותבות

עם הגיל, ובעקבות בעיות שיניים שונות, אנשים רבים מאבדים חלק מן השיניים שבפה, ולעיתים את כולן. כאשר ישנו חוסר של מספר שיניים, כתר או גשר רגילים כבר אינם מספיקים, ויש צורך למצוא תחליף לשיניים. התחליף הקבוע והמומלץ ביותר הינו שתלים, אולם אנשים רבים אינם יכולים לבצע שתלים בשיניים – מסיבות רפואיות שונות, מסיבות כלכליות וגם מסיבות רגשיות כמו פחד וכדומה. לכל האנשים הללו, ישנו הפתרון הישן והטוב בדמות שיניים תותבות. שיניים תותבות מתאימות כמעט לכל מצב של הפה, הן נוחות לשימוש וגם זולות, ולכן אנשים רבים עדיין מעדיפים אותן. שיניים תותבות נשלפות מן הפה, וניתן לנקות אותן בקלות ולשמור על היגיינת הפה. כמובן, חשוב להוציא את השיניים לאחר ארוחות ולפני השינה, ולהקפיד לנקות אותן היטב.

חותבות – לחוסר חלקי או מלא

כאשר ישנו חוסר חלקי של שיניים, ניתן להכין תותבות אשר נצמדות לשיניים הקיימות באמצעות ווים. כאשר החוסר הוא מלא, התותבות נצמדות לחניכיים וגם לחך, על מנת להיות יציבות ולאפשר אכילה ודיבור ברור עם התותבות, ממש כמו עם שיניים אמיתיות. חשוב להתאים היטב את התותבות למבנה הפה ולשיניים שעדיין קיימות בפה, על מנת לקבל את המענה האיכותי ביותר, וליהנות מאיכות חיים טובה עם התותבות, ללא בעיות, כאבים או נזקים.

מרפאת שנארט

מרפאת שנארט היא מרפאת בוטיק אשר שמה לה למטרה לטפל בשיניים של לקוחותיה בצורה הטובה והאיכותית ביותר, כדי שתוכלו ליהנות מחיוך מושלם. מרפאת שנארט מציעה טיפול אישי, מסור ומתקדם במיוחד לכל לקוח, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. בשנארט מתאימים עבורכם שיניים תותבות בצורה הטובה ביותר.

מעוניינים בשיניים תותבות איכותיות? במרפאת שנארט תקבלו ייעוץ פרטני מלא ושיניים תותבות איכותיות, לכל מצב של הפה.

אנו קשובים לכל פנייה

אנו קשובים לכל פנייה

להתכתבות
לפנות אלינו
Scan the code
אנו קשובים לכל פנייה
דילוג לתוכן