חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתר חרסינה

כתר חרסינה

כתר חרסינה עושים רק בשנארט!

כתרים בשיניים הם דבר נפוץ יחסית. כל מי שעבר טיפול שורש באחת השיניים מכיר את הצורך בהשלמת השן באמצעות כתר וישנן גם סיבות אחרות לכתרים. כתר חרסינה הוא המוכר והנפוץ ביותר מבין סוגי הכתרים. במרפאת השיניים הייחודית שנארט תוכלו לקבל טיפול מקצועי הכולל כתר חרסינה, באיכות גבוהה במיוחד ובטיפול מקצועי ומסור.

 כתר חרסינה

כתר חרסינה הוא צורת שן אשר מיוצרת מחרסינה, ומיועדת להשלמה של שיניים לאחר שבירה, לאחר טיפול שורש ובמקרים דומים נוספים. ישנם שני סוגים עיקריים של כתר חרסינה. הסוג הראשון הוא כתר חרסינה עם בסיס מתכת. כתר כזה עשוי, למעשה, מתרכובת של מתכת אצילית (מתכת שאינה מחלידה), והוא מצופה בחרסינה אשר מדמה את צורת השן. החלק המתכתי הוא זה שמוצמד לחניכיים, בעוד שהחלקים הגלויים לעין הם החלקים המצופים בחרסינה. סוג זה של כתר חרסינה הוא הסוג הזול יותר, אך גם החזק והבריא יותר לשיניים. עם זאת, לכתרים מסוג זה ישנם חסרונות שונים, כמו למשל פסים כחולים שעלולים להתהוות על החניכיים כתוצאה מן המתכת. כמו כן המראה של הכתרים הללו אמנם אסטטי, אך לא בצורה מושלמת.

כתר חרסינה מלא

כתר חרסינה מלא, כשמו כן הוא, עשוי רק מחרסינה, ללא בסיס מתכת. היתרון של כתר חרסינה מלא הוא בעיקר אסטטי, ולכן הוא מתאים במיוחד לשיניים הקדמיות, הבולטות לעין. בנוסף, כתר חרסינה מלא יעיל לאנשים שאלרגיים למתכות. עם זאת, כתר חרסינה דורש מיומנות רבה, הן של רופא השיניים והן של הטכנאי המייצר אותו, על מנת להגיע לתוצאה מושלמת ויעילה.

שנארט

מרפאת השיניים המתקדמת, שנארט, היא מרפאת שיניים ייחודית, מרפאת בוטיק אם תרצו, אשר מעניקה ללקוחותיה טיפולי שיניים איכותיים בליווי אישי ובהקפדה יתרה. בשנארט תוכלו לעשות כתר חרסינה איכותי במיוחד, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. בשנארט דואגים עבורכם לחיוך מושלם, אשר ייראה נפלא לאחר התקנת כתר החרסינה, בצורה מקצועית ואיכותית במיוחד.

צריכים לעשות כתר חרסינה? בואו לעשות אותו בשנארט ותקבלו טיפול מקצועי במיוחד, עד לפרט האחרון!

אנו קשובים לכל פנייה

אנו קשובים לכל פנייה

להתכתבות
לפנות אלינו
Scan the code
אנו קשובים לכל פנייה
דילוג לתוכן