חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתר זרקוניה

כתר זרקוניה

כתר זרקוניה, זו המקצועיות של שנארט!

כתר זרקוניה הוא הדור החדש של הכתרים. כתרי חרסינה לסוגיהם הם אמנם טובים ויעילים, אך יש להם חסרונות רבים. כתר זרקוניה נעשה נפוץ יותר ויותר, בעיקר בשל איכותו, והוא מתחיל אט-אט להחליף את כתרי החרסינה המוכרים. במרפאת שנארט תוכלו לבחור בכתר זרקוניה איכותי, אשר מותאם לכם באופן מדויק ובנוי בצורה המקצועית ביותר!

 כתר זרקוניה

כתר לשיניים הוא ציפוי לשן, אשר נועד לכסות על שן שנשברה או ניזוקה בדרך אחרת, ומטרתו היא לשחזר את השן באופן דומה ככל האפשר לשן המקורית, על מנת לשמור על חלקי השן שעדיין קיימים ועל מבנה הלסת כולה, ובמקביל לשמור על המראה האסטטי של הפה והפנים. בעבר הרחוק נעשה שימוש בכתרי מתכת, שהיו מכוערים, ובעלי סכנה להחלדה. כיום נפוצים יותר כתרי חרסינה בשילוב מתכת שאינה מחלידה, ואלו חזקים יותר ואסטטיים יותר, אולם גם להם ישנן בעיות רבות. כתר זרקוניה הוא הפיתוח החדשני ביותר בתחום, והוא נותן מענה לכל הבעיות של הכתרים.

למה כתר זרקוניה?

כתר זרקוניה עשוי מתערובת כימית מבוססת צורן (ZrO2), והוא מצופה בחרסינה. למעשה, כתר זרקוניה דומה לכתר חרסינה משולב מתכת, אלא שבמקום המתכת נמצא החומר האיכותי של הזרקוניה, שהוא חומר חזק ויציב, שאינו פוגע בשיניים ואינו מושך אליו חיידקים. כתר זרקוניה הוא לעיתים קרובות פיתרון מושלם לאנשים אשר סובלים מאלרגיה למתכות, משום שכתר זרקוניה אינו מכיל מתכת כלל. גם המראה של כתר זרקוניה מתקבל יפה יותר ומדויק יותר מכל סוג אחר של כתר, ולכן הוא מומלץ במיוחד בשיניים הקדמיות, שהן הבולטות ביותר לעין.

שנארט

כתר זרקוניה דורש מיומנות גבוהה של רופא השיניים. במרפאת שנארט תמצאו רופאי שיניים מן השורה הראשונה, אשר יבצעו את טיפולי השיניים שלכם באיכות ובמקצועיות רבה במיוחד, תוך שירות אישי וקפדני לכל לקוח ולקוח. עם שנארט, אתם יכולים להיות בטוחים שתצאו עם חיוך מושלם.

רוצים כתר זרקוניה לשיניים שלכם? פנו עוד היום למרפאת שנארט ותקבלו טיפול אישי מסור, וכתר זרקוניה איכותי ומקצועי במיוחד!

אנו קשובים לכל פנייה

אנו קשובים לכל פנייה

להתכתבות
לפנות אלינו
Scan the code
אנו קשובים לכל פנייה
דילוג לתוכן