חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סוגי שתלים לשיניים

סוגי שלים לשיניים

שתלים יש הרבה, מרפאת שיניים שנארט יש רק אחת!

ישנם הרבה סוגים של שתלים, כאשר כל סוג מתאפיין בתכונות אחרות. ככל שהשתל יקר יותר ואיכותי, הוא עמיד יותר ובעל תכונות חיוביות. שתלים גם נבדלים ביניהם בצורתם, ישנם דמויי משולש וישנם דמויי גליל. במאמר הקצר שלפנינו נעמוד על סוגי שתלים לשיניים, ונבדוק מה מתאים לכל אחד.

צורה חיצונית

בהבחנה בין צורות השתל נמצא שתי צורות עיקריות: ישנם שתלים דמויי קונוס, כלומר שהם רחבים כלפי מעלה ונעשים מחודדים בבסיס, וישנם שתלים דמויי גליל שהם עגולים לכל אורכם ונשארים ברוחב אחיד. השתלים מתאפיינים בחריצים, כאשר כל יצרן מבצע אותם בצורה אחרת. יש העושים אותם עמוקים מאד לכל האורך, יש המעדיפים לבצע חריצים קלים כלפי מעלה ולהעמיק אותם לקראת הבסיס. סיבת חריצת השתלים הם כדי לאפשר להם אחיזה טובה בעצם הלסת. תודות לחריצים נכנסת העצם לתוך השתל ומתברגת לתוכם עם הזמן.
למעשה חריצים אלה עושים את ההבדלים המשמעותיים בין השתלים, כיון שהם אלו שיקבעו סופית את קליטת השתל בתוך הפה. אם החריצים לא עשויים כמו שצריך, השתל לא יקלט כהלכה.

הרכיבים

כמו בכל תחום, סוגי השתלים נבדלים ביניהם בחומרי הגלם אשר ייצרו אותם. ישנם שתלים תוצרת חוץ וישנם תוצרת הארץ. גם בתחום זה כובש עולם המותגים את השוק, וישנם מפעלים אשר רכשו לעצמם מיתוג בעל שם עולמי, והם כמובן יקרים יותר משתלים אחרים. לא תמיד השתל הלא ממותג הוא פחות טוב, אם כי הוא בעצם חיקוי של השתל היקר, אבל ההבדלים במחיר הם מאד משמעותיים ולכן כדאי לשקול מה עדיף על מה.
מה בוחרים? ההחלטה איזה סוגי שתלים לשיניים מתאימים לי, היא לא של המטופל עצמו. בדרך כלל הרופא לוקח את כל הנתונים בחשבון ועל פי מצב הלסת והמטופל באופן כללי הוא מחליט. עליו רק לעשות זאת במרפאה מיומנת ומנוסה כדי להיות בטוח שההחלטה שתיפול תהיה טובה בשבילו ומוצלחת.

במרפאת שנארט תוכלו להיות רגועים מהרגע הראשון. צוות מקצועי יתן לכם יעוץ ברמה גבוהה, עם התאמה מלאה לפה וגם… לכיס.

אנו קשובים לכל פנייה

אנו קשובים לכל פנייה

להתכתבות
לפנות אלינו
Scan the code
אנו קשובים לכל פנייה
דילוג לתוכן