חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השתלת עצם

בעצם – צריך מישהו עם ידע ומקצועיות!

השתלת עצם היא חלק מתחום השתלות שיניים. קורה שההשתלה לא יכולה להתבצע מסיבות שונות, ויש צורך לבצע השתלת עצם לפני ההשתלה הדנטלית. השתלת עצם דורשת ידע ונסיון כיון שיש צורך לשקול היטב באיזה עצם להשתמש, ולבצע את ההשתלה בצורה מקצועית.
מרפאת שיניים שנארט מבצעת השתלת עצם כחלק מן המיומנות שלה בהשתלות שיניים. המקצועיות, הנסיון, והידע הרב, מאפשרים לה לעשות זאת בהצלחה מירבית!

 מי צריך השתלת עצם?

  • אנשים שיש להם מבנה צר של לסת, ואינם יכולים עקב כך לעבור השתלת שיניים. השתלת עצם בפה תיצור שכבה עבה יותר ותאפשר הצלחה של ההשתלה הדנטלית.
  • אנשים הסובלים ממחסור בעצם בלסת העליונה. גם במצב כזה אי אפשר לבצע השתלת שיניים מוצלחת, כיון שהסינוסים עלולים להפגע. גם במקרה כזה יסייע השתלת עצם לעבות את העצם ולתת לה יציבות טובה.
  • אנשים הסובלים מצפיפות עצם נמוכה. החשש הגדול במצב כזה הוא שהשתל לא יהיה מספיק יציב והוא עלול אפילו לגרום לסדקים או שפשוט לא יחזיק מעמד לאחר זמן מה. כדי למנוע מצב כזה מעדיפים הרופאים לבצע השתלת עצם כדי לחזק את המקום שיהיה מוכן לקבל את השתלת השיניים.
  • אנשים הסובלים ממחלת חניכיים, וכתוצאה מכך מנסיגת חניכיים. מצב זה הביא להרס של עצם הלסת ואין מספיק עצם להושיב עליו את השתל. גם במצב כזה מבצעים השתלת עצם כדי להוסיף חיזוק וגובה לעצם הנסוגה.
  • אנשים שיש להם מבנה מולד של לסת נמוכה. מצב זה גורם לעצם שלהם להיות נמוכה מדי ביחס לחניכיים, ויש מקום להוסיף לה עצם נוספת על מנת להגביה אותה עד למקום האידיאלי.

כאשר מבצעים השתלת עצם מתחיל הגוף להזרים למקום תאי עצם חדשים המחזקים אותה ומחברים אותה למקומה החדש. עם הזמן היא מתעבה ונאחזת היטב, ויוצרת את האפשרות להשתלת השיניים הדנטלית.
השתלת עצם אינו משחק ילדים, חשוב לבצע אותה במקום מיומן ומקצועי. למרפאת שנארט נסיון של עשרות שנים בתחום, והיא מבצעת השתלת עצם בצורה הכי מקצועית!

רוצים להיות בטוחים? פנו למרפאה וקבלו נתונים מדויקים!

אנו קשובים לכל פנייה

אנו קשובים לכל פנייה

להתכתבות
לפנות אלינו
Scan the code
אנו קשובים לכל פנייה
דילוג לתוכן