חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפול מקצועי מהשורש – מבצעים רק במרפאת שנארט!

אם פעם חששו אנשים מטיפול שורש, ואף נמנעו מלבצע אותו, הרי שהיום הדברים השתנו לחלוטין. עם התקדמות הטכנולוגיה והמכשור הרפואי שהתייעל, אפשר לעבור טיפול שורש בקלות יחסית ועם מינימום כאב.
הכי חשוב לפנות למרפאת שיניים מקצועית, אשר יש צברה נסיון ומיומנות כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

 טיפולי שורש

עששת היא מחלה הפוגעת בציפוי השן. אם היא אינה מטופלת, ממשיכה העששת לחדור פנימה, לכרסם את החלק החיצוני של השיניים ובהדרגה לעשות את הדרך עד למוך השן, שהוא החלק הפנימי והרך הכולל את שורשי השן.
במצב מתקדם של עששת נפגעים שורשי השן וגם הם נדבקים מן הדלקת. בדרך כלל ישנה אז תחושה של כאב חזק, ולפעמים אף בלתי נסבל. בביקור אצל המרפאה מאבחן הרופא פגיעה בשורשי השיניים והוא ימליץ על טיפולי שורש כדי לטפל בבעיה.
מטרתם של טיפולי שורש היא למנוע את איבוד השיניים לצמיתות. משום שבהעדר טיפול, השורשים הנגועים יאבדו מחוסנם, ובסופו של דבר השן תיפול ממקומה.
טיפולי שורש מהווים בעצם הצלה לשן, ולכן חשוב לבצע אותם במקום מקצועי ומיומן.
אצלנו במרפאת שנארט, רפואת שיניים מתקדמת, צוות מקצועי המנוסה בכל טיפולי השינויים, כולל טיפולי שורש. הטיפולים מבוצעים ברמה רפואית מתקדמת ועם נסיון עשיר המבטיחים טיפולי שורש עם רמת הצלחה גבוהה ביותר.

מה אנחנו עושים?

ראשית כל, אנחנו מרדימים את השן, ולאחר פעולת האלחוש המטופל מנוטרל מכל כאב.
בשלב שני, פותחים את השן ובעזרת מקדחה עדינה מנקים אותה היטב משכבת העששת הנגועה.
חופרים ומעמיקים אל תוך מוך השן עד לשורשי השיניים ושם מנקים את השורשים מכל דלקת וזיהום שיש בתוכם. מוודאים שאין יותר עששת, בעזרת מכשירים דקים המעבירים למקום חומרי חיטוי.
הפעולה האחרונה והמסיימת – רופא השיניים סוגר את השן שנותרה עדיין פתוחה בעזרת חומרי סתימה מיוחדים.
בדרך כלל השן החיצונית נותרת חשופה אחרי טיפול שורש, והיא אינה מסוגלת להשאר יציבה, לכן מלבישים עליה כתר או מבנה כדי לחזק אותה לבל תפגע יותר.

זקוקים לעבור טיפולי שורש? צוות מקצועי של שנארט יתן לכם את המענה הטוב ביותר!

להתכתבות
לפנות אלינו
Scan the code
אנו קשובים לכל פנייה
דילוג לתוכן